Середа, 08.05.2024, 08:53
Вітаємо Вас Гость | RSS

Напів офіціний сайт 1 курсу юрфаку ПНУ

Розклад в графі 2 КУРС
Категорії розділу
Погода в Івано-Франківську

Каталог статей

Головна » Методичні посібники

Всього матеріалів в каталозі: 9
Показано матеріалів: 1-9

РОЗДІЛ 2 ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
 Кожен варіант завдань у посібнику (система завдань певного змісту, специфічної форми, наростаючої складності) складається з закритих тестових завдань, що припускають різні варіанти відповіді на них, методичного і теоретичного завдання. Закриті тестові завдання складаються з завдань: вибору "один з багатьох" і множинного вибору(необхідно обрати всі правильні варіанти із запропонованих); методичне завдання передбачає елементи творчої трансформації знань студента, а теоретичне дозволяє повною мірою виявити його глибинні знання. При розв'язанні кожного завдання необхідно уважно прочитати і обдумати запропоновані варіанти відповіді, обрати оптимальний. Головне - не боятися труднощів, вірити в свої інтелектуальні сили, постійно вправлятися у розв'язанні тестових завдань. Якщо в цій роботі виникатимуть труднощі, непіддатливе завдання можна на якийсь час пропустити, продовживши роботу над іншими, а потім ще раз спробувати впоратися пропущеними завданням. Кожен студент заочної форми навчання повинен опрацювати як мінімум один з варіантів завдань. Обов'язковий варіант завдань визначається порядковим номером студента в журналі академічної групи (1, 15 по списку студент виконує варіант завдань №1,2, 16 - варіант завдань №2 і т.д.), і здати законспектовані результати відповідей в учнівському зошиті викладачу на перевірку.
Методичні довідники | Переглядів: 5684 | Додав: lyubchik | Дата: 09.10.2011 | Коментарі (0)

Кожен варіант завдань (система завдань певного змісту, специфічної форми, наростаючої складності) складається з закритих тестових завдань, що припускають різні варіанти відповіді на них, методичного і теоретичного завдання. Закриті тестові завдання складаються з завдань: вибору "один з багатьох” і множинного вибору(необхідно обрати всі правильні варіанти із запропонованих); методичне завдання передбачає елементи творчої трансформації знань студента, а теоретичне дозволяє повною мірою виявити його глибинні знання. При розв’язанні кожного завдання необхідно уважно прочитати і обдумати запропоновані варіанти відповіді, обрати оптимальний. Головне – не боятися труднощів, вірити в свої інтелектуальні сили, постійно вправлятися у розв’язанні тестових завдань. Якщо в цій роботі виникатимуть труднощі, непіддатливе завдання можна на якийсь час пропустити, продовживши роботу над іншими, а потім ще раз спробувати впоратися пропущеними завданням. Кожен студент заочної форми навчання повинен опрацювати як мінімум один з варіантів завдань. Обов’язковий варіант завдань визначається порядковим номером студента в журналі академічної групи (1, 15 по списку студент виконує варіант завдань №1, 2. 16 – варіант завдань №2 і т.д.), і здати законспектовані результати відповідей в учнівському зошиті викладачу на перевірку. Шкала оцінювання завдань контрольної роботи №1 з курсу "Історія держави і права зарубіжних країн” за 30 бальною системою оцінювання знань Варіант завдань складається з 12 питань. Перше запитання (описове) оцінюються максимально у 10 балів. 2 запитання передбачає чітку і коротшу відповідь на запитання і оцінюються в 5 балів. 3-12 запитання мають тестовий характер і оцінюються максимально в 1,5 бали кожне.
Методичні довідники | Переглядів: 6614 | Додав: lyubchik | Дата: 02.10.2011 | Коментарі (0)

Варіант 1 1.Чотири етапи формування державності у східних слов»ян (реферат). 2.Органи влади і управління Галицько-Волинського князівства (схема). 3.Коротка характеристика структури Литовського Статуту 1529 р. (конспект). 4.Описати коло спадкоємців за законом у Польському королівстві.
 Варіант 2 1.Структура державного апарату Київської Русі (схема). 2.Судові органи Галицько-Волинського князівства (реферат). 3.Характеристика березневих статей 1654 р. (конспект). 4.Описати коло спадкоємців за законом у Великому князівстві Литовському.
 
Варіант 3 1.Князівське законодавство у Київській Русі (конспект).
2.Органи влади і управління Речі Посполитої (схема). 3.Постанова Земського Собору від 1 жовтня 1653 р. та рішення Переяславської Ради від 8 січня 1654 р. (реферат). 4.Перечислити повноваження Першої Малоросійської колегії.
 Варіант 4 1.Особливості суспільного ладу Галицько-Волинського князівства (реферат). 2.Судова система Речі Посполитої (схема). 3.Право власності за Литовським Статутом 1588 р. (конспект). 4.Перечислити повноваження Другої Малоросійської колегії.
 Варіант 5 1.Види злочинів за Руською Правдою (реферат). 2.Адміністративно-територіальний поділ Гетьманщини (конспект). 3.Органи влади і управління за Конституцією УНР 1918 р. (схема). 4.Перечислити повноваження Пани-Ради.
 Варіант 6 2.Нормативні акти автономної влади Гетьманщини (конспект). 3.Органи влади і управління в Галичині у першій половині ХІХ ст. (схема). 4.Перечислити майнові права селян за реформою 1864 р.
 Варіант 7 1.Характеристика структури Руської Правди (конспект). 2.Правове становище селян у Речі Посполитій (реферат). 3.Органи влади і управління в Галичині у складі Австро-Угорщини (схема). 4.Перечислити повноваження Генерального уряду за гетьманщини.
 
Варіант 8 1.Право власності у Київській Русі (реферат). 2.Ремісничі цехи за Речі Посполитої (конспект). 3.Органи влади і управління за Конституцією Пилипа Орлика (схема). 4.Перечислити повноваження Військової (козацької) Ради.
 Варіант 9 1.Зобов”язальне право Речі Посполитої (реферат). 2.Організація управління у Закарпатті у складі Австрії та Австро-Угорщини (конспект). 3.Структура Генерального уряду (схема). 4.Перечислити повноваження Крайового президента в Галичині у ХІХ ст.
 Варіант 10 1.Джерела права Галицько-Волинського князівства (реферат). 3.Органи влади і управління на Закарпатті у складі Австро-Угорщини (схема). 4.Перечислити повноваження Гетьмана Української держави (1918 р.)
 Варіант 11 1.Характер та особливості судового процесу у Київській Русі (реферат). 2.Збройні сили Гетьманщини (конспект). 3.Органи влади і управління на західноукраїнських землях у складі Речі Посполитої (схема). 4.Перечислити повноваження мандаторів у Галичині.
 Варіант 12 1.Поняття та види злочинів за Литовськими статутами (реферат). 2.Правовий статус Запорізької Січі (конспект). 3.Орган урядової адміністрації в Галичині у складі Австрії та Австро-Угорщини (схема). 4.Перечислити повноваження Сейму Речі Посполитої.
 
Варіант 13 1.Церковні статути великих князів київських (конспект). 2.Мета і система покарань у Речі Посполитій (реферат). 3.Органи влади управління в період Гетьманщини (схема). 4.Перечислити повноваження Станового сейму в Галичині.
 Варіант 14 1.Порядок формування Станового сейму в Галичині (конспект). 2.Право власності за Кодексом 1743 р. (реферат). 3.Органи влади управління в Київській Русі (схема). 4.Перечислити повноваження Галицького крайового сейму.
 Варіант 15 1.Порядок формування Галицького крайового сейму (конспект). 2.Поняття і види злочинів за Кодексом 1743 р. (реферат). 3.Організація самоврядування в Запорізькій Січі (схема). 4.Перечислити повноваження окружних старост в Галичині у першій пол. ХІХ ст.
 Варіант 16 1.Мета і система покарань за Кодексом 1743 р. (реферат). 2.Порядок формування органу самоврядування у містах за Магдебурським правом (конспект). 3.Органи влади управління в Київській Русі (схема). 4.Дати визначення: що таке «опала».
 Варіант 17 1.Судові органи Речі Посполитої (реферат). 2.Характеристика Екстракту малоросійських прав 1767 р. та його переробка 1786 р. (конспект). 3.Органи влади і управління в містах з Магдебурзьким правом (схема). 4.Перечислити повноваження сільських війтів у Галичині у першій половині ХІХ ст.
 Варіант 18 1.Судова реформа в Україні 1760-1763 рр. (реферат). 2.Порядок формування органів земського самоврядування в повітах у 1864 р. (конспект). 3.Організаційна структура Запорізької Січі (схема). 4.Перечислити повноваження Гетьмана у козацько-гетьманській державі.
Варіант 19 1.Суд і розправа в правах малоросійських 1750-1758 рр. (реферат). 2.Місцеві судові установи за реформою 1864 р. (конспект). 3.Судова система Гетьманщини (схема). 4.Перечислити повноваження органів місцевого самоврядування (рад) у Галичині у складі Австрії та Австро-Угорщини.
 Варіант 20 1.Селянська реформа 1861 р. (реферат). 2.Місцеве управління в Галицько-Волинському князівстві (конспект). 3.Органи влади і управління в Галичині у першій половині ХІХ ст. (схема). 4.Перечислити повноваження Пани-Ради.
 Варіант 21 1.Соціально-політичне становище Західної України у складі Австро-Угорщини (реферат). 2.Звід законів Російської імперії та його поширення в Україні (конспект). 3.Органи влади і управління в містах з Магдебурзьким правом (схема). 4.Перечислити назви судів за судовою реформою 1864 р.
 Варіант 22 1.Організація управління на Закарпатті в період австрійського панування (реферат). 2.Поступове обмеження та ліквідація царизмом автономного устрою України (конспект). 3.Органи крайового та місцевого самоврядування в Галичині у складі Австрії та Австро-Угорщини (схема). 4.Перечислити повноваження міських управ за міською реформою 1870 р.
 Варіант 23 1.Загальні судові установи за реформою 1864 р. (реферат). 2.Структура Генерального уряду (схема). 3.Види грошових штрафів у Київській Русі (конспект). 4.Перечислити особисті права, які одержали селяни за реформою 1861 р.
Методичні довідники | Переглядів: 2384 | Додав: lyubchik | Дата: 02.10.2011 | Коментарі (0)

ПРОГРАМОВІ ВИМОГИ ДО ЕКЗАМЕНУ З КУРСУ

«ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА» (ЧАСТИНА 1)

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПРАВОЗНАВСТВО»

Методичні довідники | Переглядів: 2705 | Додав: Best | Дата: 29.09.2011 | Коментарі (0)

Теорія Держави і права І частина (варіанти 1-15)
Методичні довідники | Переглядів: 3480 | Додав: Best | Дата: 29.09.2011 | Коментарі (0)

Теорія Держави і права ІІ частина
Методичні довідники | Переглядів: 1390 | Додав: Best | Дата: 29.09.2011 | Коментарі (0)

Судові та правоохоронні органи України
Методичні довідники | Переглядів: 930 | Додав: Best | Дата: 29.09.2011 | Коментарі (0)

Судові та правоохоронні органи України
Методичні довідники | Переглядів: 1494 | Додав: Best | Дата: 29.09.2011 | Коментарі (0)

Затверджено на засіданні

кафедри судочинства

протокол № 1 від 31.08 2010р.

ПРОГРАМОВІ ВИМОГИ ДО ЕКЗАМЕНУ З КУРСУ

,,СУДОВІ І ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ УКРАЇНИ’’ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ (АКАДЕМІЧНА РІЗНИЦЯ)

На 2010-2011 н.р.

Методичні довідники | Переглядів: 2207 | Додав: Best | Дата: 29.09.2011 | Коментарі (0)

Наше опитування
Мій улюблений предмет на першому курсі був...
Всього відповідей: 296
Пошук
Новини
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz